2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lubań
Dodane 18 kwietnia 2024

Asystent Biurowy ze znajomością Języka Niemieckiego UNI-PLAST

Wynagrodzenie

7 800 - 8 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma UNI-PLAST poszukuje do swojego biura osoby na stanowisko Asystenta Biurowego.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta indywidualnego: Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, udzielanie informacji o produktach i usługach oraz rozwiązywanie wszelkich pytań lub problemów klientów.

  • Przygotowywanie ofert: Tworzenie ofert handlowych zgodnie z wymaganiami klienta oraz analiza potrzeb klientów w celu zaproponowania odpowiednich rozwiązań.

  • Wysyłanie zamówień: Nadzór nad procesem przyjmowania i realizacji zamówień, współpraca z działem logistyki w celu zapewnienia terminowej dostawy.

  • Odbieranie telefonów: Obsługa telefoniczna, zapewnienie szybkiej i efektywnej komunikacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu.

  • Dbałość o szczegóły oraz orientacja na wyniki.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę z ludźmi oraz poszukujesz stabilnego zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie, to ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Wynagrodzenie na wysokim poziomie,

  • Dodatkową premię od sprzedaży,

  • Rozwój swoich umiejętności poprzez szkolenia,

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV. W temacie wiadomości prosimy o podanie tytułu stanowiska, na które aplikujesz.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Firma UNI-PLAST

Lokalizacja

Lubań,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubań
ID: 684815928