2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Śląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Bielsko-Biała
Autoryzowany dealer marki KIA
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent Blacharza Samochodowego

Wynagrodzenie

4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Autoryzowany Dealer marki ŠKODA & KIA

Tytuły Kia Global Dealer of the Year 2020 i Top Dealer Roku Kia 2019, dwukrotne miejsce na podium w Konkursie Dealer Roku ŠKODA 2018 i 2021. W ofercie topowe marki z pierwszej piątki najlepiej sprzedających się samochodów w Polsce - ŠKODA & Kia, dwie lokalizacje w Bielsku-Białej, doświadczenie gromadzone od ponad 40 lat, 90 osób tworzących zespół #KorczykTeam.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Asystenta Blacharza Samochodowego w Autoryzowanym salonie marki KIA

Obowiązki:

  • Wstępny demontaż i ponowny montaż wybranych elementów karoserii,

  • Pomoc przy wykonywaniu napraw powypadkowych i bieżących,

  • Przestrzeganie procedur producenta i standardów naprawy.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanej pracy,

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Praca I zmianowa od poniedziałku do piątku,

  • Lokalizację miejsca pracy w samym centrum miasta,

  • Bezpłatny parking dla pracowników przy salonie,

  • Pakiet świadczeń medycznych dla pracownika i jego rodziny oraz program Benefit System - Multisport (po pozytywnym przejściu okresu próbnego),

  • Pracę w wyjątkowym zespole i dynamicznie rozwijającej się marce KIA,

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 910579707