2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żory
Natalia
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent do działu HR NKT Warszowice

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne zadania:

- Nadzór nad dokumentacją pracowniczą,

- Wsparcie w podstawowych obowiązkach działu HR,

- Udział w realizacji oraz planowaniu szkoleń

- Wsparcie w koordynacji procesów rekrutacyjnych

- Wsparcie w organizacji spotkań i eventów firmowych

- Przygotowywanie prezentacji, raportów oraz zestawień

- Wsparcie działu w pracach administracyjnych

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i  piśmie,

- Praktyczna znajomość pakietu Ms Office – w  szczególności programu Excel,

- Zdolności analityczne,

- Umiejętność pracy w grupie oraz pracy pod presją czasu,

- Otwarta postawa nastawiona na naukę i rozwój,

- Dyspozycyjność przez okres 6-ciu miesięcy,

- Skrupulatność i dokładność,

- Wysoka kultura osobista,

- Zaangażowanie.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na okres 6 miesięcy,

- Możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego pod okiem specjalistów,

- Praca w atmosferze wsparcia,

- Możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej zdobytej podczas studiów.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 913872217