2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Konin
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent - Doradca serwisu

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem i dynamicznym wzrostem sprzedaży firma TOYOTA Kamiński w Koninie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Asystent - Doradca serwisu

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie zleceń serwisowych, określenie zakresu i terminu wykonanych prac, informowanie o przebiegu prac, przygotowywanie dokumentacji technicznej i rozliczenie Klienta

•  Identyfikowanie potrzeb Klienta i aktywna sprzedaż usług serwisowych

•  Realizacja planów sprzedaży usług serwisowych oraz celów jakościowych

•  Budowanie i utrzymywanie pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami serwisu

• Organizowanie pracy mechaników

• Kontrolowanie zleceń warsztatowych

• Aktywna współpraca z innymi pracownikami przy realizacji powierzonych celów

Oczekujemy:

• ·Doświadczenie w zakresie obsługi Klienta (mile widziane na stanowisku Doradcy Serwisu)

•  Wiedza na temat budowy i eksploatacji samochodów

•  Umiejętność pracy w zespole

• Odpowiedzialność za powierzone obowiązki i jakość wykonywanej pracy

•  Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

• Szukamy osób które rozumieją dobrze Klientów i lubią pracę z Nimi

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• niezbędny pakiet szkoleń wewnętrznych,

• dobrą atmosferę w pracy oraz zgrany zespół współpracowników,

• konieczne narzędzia pracy.

Zapraszamy do składania aplikacji

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 792044808