2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 08 maja 2024

Asystent Doradcy Klienta-dla osób z orzeczeniem

Wynagrodzenie

4 242 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy Pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności w renomowanym Salonie z modą męską w Opolu Centrum Karolinka.

Gwarantujemy:

Stałą pracę (umowa o pracę), warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych- 5 dni pracy i 2 dni wolnego, bez pracy na zmiany nocne, tylko na rano lub na popołudnie.

Atrakcyjne Wynagrodzenie plus premie.

Szkolenia Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),

Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku, Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Opis stanowiska:

Układanie towaru , obsługa klienta i prace magazynowe na zapleczu sklepu

Wymagania:

orzeczenie o niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie w handlu, komunikatywność i otwartość na ludzi, dokładność i rzetelność, zaangażowanie w pracę, umiejętność dobrej organizacji pracy,

Miejsce pracy: Opole

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 916893716