2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Białystok
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bema
Dodane 10 maja 2024

Asystent Doradcy Serwisowego w Autoryzowanym Serwisie Forda

Lokalizacja

Białystok, Bema

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jako Autoryzowany Serwis Ford Auto Hobby poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Doradcy Serwisowego

Oczekujemy, że idealny kandydat będzie aktywnie angażował się we wsparcie doradców serwisowych w ich codziennych obowiązkach, dbał o sprawny przebieg procesów serwisowych oraz zapewni naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Obowiązki:

  • Wsparcie doradców serwisowych w przyjmowaniu zgłoszeń oraz organizacji pracy serwisu

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji serwisowej

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami i informowanie ich o postępach w realizacji usług

  • Zarządzanie harmonogramem prac i terminami

  • Wsparcie w utrzymaniu porządku i organizacji na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Organizacja pracy własnej i dobra umiejętność zarządzania czasem

  • Znajomość obsługi komputera

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanym serwisie samochodowym

  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bema
ID: 917329621