2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Rekrutacja Werbeo
Dodane 22 maja 2024

Asystent ds. administracji w projektach IT- praca zdalna

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Dla naszego partnera z branży odzieżowej i artykułów do domu, który od lat konsekwentnie dąży do promowania zrównoważonego rozwoju oraz angażuje się w wspieranie osób z niepełnosprawnościami poprzez tworzenie dla nich nowych możliwości zatrudnienia, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent ds. administracji w projektach IT

Zakres obowiązków

  • wsparcie administracyjne zespołu w pracy związanej z realizacją projektów IT: tworzenie notatek ze spotkań, opisywanie omawianych zadań do wykonania i wysłanie do odpowiednich osób

  • nadawanie priorytetów poszczególnym zadaniom w projekcie na podstawie ustalonych terminów

  • weryfikacja poprawności i kompletności zadań wprowadzonych do systemu dla poszczególnych projektów

  • pomoc w monitorowaniu terminów i poziomu realizacji zadań, uzupełnianiu dokumentacji, raportów, itp.

Wymagania

  • znajomość MS Office na poziomie ponadpodstawowym

  • zaawansowana znajomość j. angielskiego niezbędna do współpracy z pracownikami na różnych stanowiskach w organizacji

  • chęć zdobywania wiedzy w zakresie obsługi nowych programów

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem

  • dobre organizacja pracy, dbałość o szczegóły i detale

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • zainteresowanie branżą IT

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w formie zdalnej w międzynarodowej firmie wraz z niezbędnym do pracy sprzętem

  • atrakcyjne benefity w postaci dofinansowania do karty Multisport, voucherów rabatowych na zakupy produktów firmowych, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, itp.

  • przyjazną atmosferę pracy oraz pełne wsparcie Zespołu, którzy chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 916951515