2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdańsk
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent ds. administracyjno-biurowych

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Asystenta ds. administracyjno-biurowych

Poszukujesz pracy, w której szybko nauczysz się bardzo dużo praktycznych umiejętności? Takiej, którą będziesz mógł połączyć ze studiami? Do naszego obiektu hotelowo-gastronomicznego szukamy osoby, która wesprze nas w pracach administracyjno-biurowych.

Obowiązki:

  • Wprowadzanie faktur do PoS-a (software do zarządzania pracą restauracji),

  • Pełne działanie z fakturami (zebranie, prośby o zestawienia, uzyskiwanie duplikatów, wrzucanie na dysk i odpowiednie podpisywanie),

  • Wsparcie administracyjne dla menedżerów restauracji,

  • Raportowanie miesięczne + inwentaryzacja,

  • Raporty kasowe,

  • Projekty specjalne (dodatkowe raporty, podsumowania, wycena receptur itp.),

  • Zbieranie, podpisywanie i wysyłka faktur,

  • Kompletowanie dokumentów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Samodzielność i dokładność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Pracę w zespole, który jest zawsze gotowy Ci pomóc

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 914446679