2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent ds. administracyjno-biurowych

Wynagrodzenie

27,50 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteś studentem? Poszukujesz pracy, w której szybko nauczysz się bardzo dużo praktycznych umiejętności? Takiej, którą będziesz mógł połączyć ze studiami?

Do naszych 3 restauracji szukamy osoby, która wesprze nas w pracach administracyjno-biurowych. Jest to praca w większości zdalna, którą będziesz mógł/mogła wykonywać najczęściej z domu, ale czasem będziemy wymagać też przyjazdu do którejś z naszych restauracji (zlokalizowanych w Warszawie, Fabryce Norblina i Elektrowni Powiśle).

Szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (tryb hybrydowy)

Obowiązki:

W Blue Cactus:

  • Wprowadzanie faktur do PoS-a (software do zarządzania pracą restauracji)

  • Pełne działanie z fakturami (zebranie, prośby o zestawienia, uzyskiwanie duplikatów, wrzucanie na dysk i odpowiednie podpisywanie)

  • Wsparcie administracyjne dla menedżerów restauracji

  • Raportowanie miesięczne (KPI, ME) + inwentaryzacja

  • Raporty kasowe

  • Uzupełnianie dashboardu + wysyłanie maila podsumowania tygodnia

  • Projekty specjalne (dodatkowe raporty, podsumowania, wycena receptur itp.)

W Maricruz Elektrownia:

  • Zbieranie, podpisywanie i wysyłka faktur

  • Kompletowanie dokumentów zamykających miesiąc na dysku

  • Tworzenie raportu inwentaryzacyjnego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Samodzielność i dokładność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość bardzo szybkiego rozwoju zawodowego

  • Pracę w zespole, który jest zawsze gotowy Ci pomóc

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 908993576