2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Siedlce
Dodane 11 kwietnia 2024

Asystent ds. Administracyjnych i Kadrowych

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OFERTA PRACY:  SK WORK

STANOWISKO : Asystent ds. Administracyjnych i Kadrowych ( ze znajomością języka angielskiego i rosyjskiego )

Lokalizacja : Biuro w Siedlcach

Godziny pracy : 8-16 pon- pt

Opis firmy i stanowiska :

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudniającą obcokrajowców. Poszukujemy energicznej osoby na stanowisko Asystent ds. Administracyjnych i Kadrowych z doskonałymi umiejętnościami organizacyjnymi , komunikacyjnymi oraz zainteresowaniem z obszaru zasobów ludzkich .

OBOWIĄZKI :

- obsługa dokumentacji kadrowej : przygotowywanie umów  , aneksów , prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z zatrudnieniem w programie OPTIMA

- rozliczanie benefitów

- opracowywanie i wdrażanie regulaminów i procedur zgodnie ze zmianami zachodzącymi w Prawie Pracy

- współpraca z zespołem

- obsługa korespondencji

- implementacja i analiza  danych

- kontakt z pracownikami w języku angielskim i rosyjskim

WYMAGANIA :

- znajomość przepisów dotyczących prawa pracy

- umiejętność obsługi programu kadrowego OPTIMA  oraz pakietu MS Office

- komunikatywna znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

- umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

- sumienność , dokładność oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

OFERUJEMY :

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze zasobów ludzkich oraz legalizacji cudzoziemców , udział w szkoleniach i kursach

- przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu

- konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 902621270