2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bronowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent ds. administracyjnych i operacyjnych w Modlniczce

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Asystent ds. administracyjnych i operacyjnych

IS/ADA/05/2024

Miejsce pracy: Modlniczka

Obowiązki:

- organizacja współpracy z kierowcami

- kompletowanie i skanowanie dokumentów celnych

- prace biurowe.

- dbanie o wysoką jakość procesów operacyjnych

- wykonywanie pracy zgodnie z wymogami Regulaminu Pracy, przepisów BHP

Informacje o wakacie:

- umowa o pracę tymczasową - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- praca na ½ etatu

- terminowe wynagrodzenie

Wymagania:

- odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Mile widziane

- doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym

- znajomość języka angielskiego

Chętne osoby prosimy o wysłanie CV z zaznaczeniem

w temacie nr referencyjnego IS/ADA/05/2024

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 913971615