2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Rzeszów
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystent ds. Księgowości i Logistyki Importowej

Wynagrodzenie

5 300 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Oceanize Poland sp. z o.o. poszukuje energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Asystentki ds. Księgowości i Logistyki Importowej.

Obowiązki:

  • Obsługa programu Optima w zakresie księgowości firmy.

  • Współpraca z zespołem księgowym w codziennych zadaniach.

  • Koordynacja działań związanych z logistyką importową, w tym monitorowanie przesyłek, organizacja transportu oraz obsługa dokumentacji celnej.

  • Komunikacja z kontrahentami zagranicznymi w języku angielskim !!.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze programu Optima oraz w księgowości będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość procedur związanych z logistyką importową.

  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom min. B2/C1) !!.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

  • Dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w interesujących projektach.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w przedziale 4-5k netto) adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email z dopiskiem "Asystentka ds. Księgowości i Logistyki Importowej" w temacie wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Termin składania aplikacji: 13.05.2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Firma Oceanize Poland sp. z o.o. jest pracodawcą równych szans. Zapewniamy równy dostęp do procesu rekrutacyjnego wszystkim kandydatom, niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, orientacji seksualnej, niepełnosprawności czy jakiejkolwiek innej cechy osobistej.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911958897