2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
wroclaw
Dodane 14 maja 2024

Asystent ds. księgowości i windykacji 1/2 etatu

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, firmy handlowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Asystent ds. księgowości i windykacji 1/2 etatu.

To stanowisko będzie idealne dla studenta kierunków finansowych/księgowych!

Twoje zadania:

  • wystawianie faktur,

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,

  • segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych,

  • przygotowywanie sprawozdań,

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie kierunkowe (również student w tracie nauki) z obszaru finansów i rachunkowości,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • podstawowa znajomość zasad księgowości,

  • chęć do nauki i rozwoju w kierunku zawodu księgowego.

Benefity:

  • elastyczny czas pracy w niepełnym wymiarze godzin (1/2 etatu),

  • benefity socjalne (karta multisport, prywatna opieka medyczna),

  • możliwość udziału w międzynarodowych szkoleniach.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 915414171