2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Śródmieście
Grafton
Dodane 02 maja 2024

Asystent ds. Księgowości (OzN), Łódź

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

OFERTA SKIEROWANA DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Dla naszego Klienta z branży BPO/SSC , bardzo rozpoznawanej i stabilnej marki o zasięgu globalnym poszukujemy kilku osób do zatrudnienia na stanowisko Asystenta ds. Księgowości. Firma wychodzi naprzeciw potrzebom osób z niepełnosprawnościami.

Nie wymagamy doświadczenia! Jeśli ukończyłaś/eś studia z zakresu Finansów/Księgowości - aplikuj! :) Wszystkiego nauczymy :)

Zadania:

  • Prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy;

  • Księgowanie dokumentów księgowych;

  • Rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych;

  • Sporządzanie raportów w systemie informatycznym;

  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami w powierzonym zakresie;

  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu;

  • Przygotowanie płatności oraz ich wprowadzanie do aplikacji bankowych w miarę potrzeb klientów;

  • Praca będzie wykonywana pod nadzorem Księgowego.

Wymagania:

  • Studia kierunkowe (np. Finanse, Księgowość);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane lecz nie wymagane;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office.

Korzyści:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Przyjazny proces onboardingu i wdrożenie do zadań;

  • Praca przy wsparciu zespołu asystentów i specjalistów;

  • Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa);

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach;

  • Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku;

  • Możliwość korzystania z opcji home office do 2 dni w tygodniu.

Jak aplikować?

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912708225