2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Małopolskie
  6. Marketing - Zator
Dodane 04 maja 2024

Asystent ds. Marketingu

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • aktywne kreowanie komunikacji marketingowej

  • wspieranie działu sprzedaży i marketingu w realizacji celów i strategii firmy,

  • przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych, umów i faktur,

  • współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie bieżących działań marketingowych, grafikami oraz z wewnętrznymi działami w firmie w zakresie swoich obowiązków

  • zlecanie przygotowania materiałów promocyjnych

  • zlecanie druku materiałów reklamowych

  • tworzenie raportów z działań

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki.

Nasze wymagania

  •  Pomysłowość, inicjatywa

  •  Kreatywność w przygotowywaniu estetycznych prezentacji

  •  Doskonałe umiejętności interpersonalne (otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole)

  • Znajomość Ms Office, Canva

  • Znajomość aktualnych trendów marketingowych

  • Wychodzenie z inicjatywą, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz samodzielność

To oferujemy

  • Pracę w najnowocześniejszym Parku Rozrywki w Polsce

  • Benefity takie jak: premie uznaniowe, bilety do Energylandii, bilety do innych atrakcji turystycznych, szkolenia

  • Czas na naukę - okres wdrożeniowy składający się ze szkoleń oraz wsparcia

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania na których pomoc i wsparcie zawsze można liczyć!

  • Możliwość rozwoju i realizacji ciekawych projektów

Benefity

  • bilety do Energylandii

  • bilety do innych atrakcji turystycznych

  • premie uznaniowe

  • szkolenia

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

Na podstawie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r.; dalej „RODO") oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora – Energylandia Goczał Family sp. k. z siedzibą w Zatorze (dalej: „Energylandia") moich danych osobowych – co do których wymagana jest zgoda, w tym wyraźna, zgodnie z przepisami prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a. lub art. 9 ust. 2 lit. a. RODO, które dobrowolnie podałem/podałam – zawartych w zgłoszeniu aplikacyjnym (w tym CV) w celu przeprowadzenia przez Energylandię procedury rekrutacyjnej.

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 879134911