2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Rekrutacja WERBEO
Dodane 23 maja 2024

Asystent ds. organizacji szkoleń on-line - praca zdalna

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Nasz partner to renomowana sieć sklepów, która specjalizuje się w sprzedaży odzieży oraz artykułów do domu. W samej Polsce zatrudnia ponad 10 000 osób, a swoje sklepy posiada m.in. w Niemczech, Grecji, Czechach, Słowacji, Rumunii, Estonii, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii, na Litwie, Węgrzech, Łotwie oraz we Włoszech. W dążeniu do ciągłego rozwoju i promowania różnorodności w zespole, zapewnia atrakcyjne możliwości zawodowe oraz aktywnie wspiera osoby z niepełnosprawnościami, które dołączają do zespołu.

Poszukujemy osoby, która wesprze zespół zajmujący się organizacją szkoleń online dla pracowników w zadaniach związanych z raportowaniem i analizą danych dotyczących przeprowadzanych szkoleń.

Zakres obowiązków

  • zbieranie danych dotyczących organizowanych szkoleń on-line z różnych oddziałów firmy i platform szkoleniowych,

  • analiza zebranych danych z wykorzystaniem arkuszy Ms Excel (filtrowanie danych i formatowanie warunkowe ze znajomością formuł wyszukaj.pionowo, x.wyszukaj)

  • prezentacja przeanalizowanych danych w arkuszu (znajomość funkcji tabela przestawna, wykresy przestawne i wyliczania procentów)

  • współpraca z zespołem w zakresie przygotowywania szablonów i wzorów raportów

  • wsparcie pracowników w codziennej pracy

Wymagania

  • znajomość narzędzi Microsoft Office (Excel, Power Point) na poziomie średniozaawansowanym

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1-B2

  • umiejętność analizowania danych i bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w formie zdalnej w międzynarodowym przedsiębiorstwie

  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy

  • atrakcyjne benefity (vouchery rabatowe na produkty firmowe, dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna)

  • wdrożenie w zadania i wsparcie w codziennej pracy doświadczonego zespołu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 917160775