2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zabrze
Dział Personalny
Dodane 13 maja 2024

Asystent ds. pozyskiwania danych

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

·        Pozyskiwanie i weryfikacja informacji logistycznych o produktach – m.in. wymiary, wagi, sposób pakowania

·        Cykliczna kontrola jakości danych zgromadzonych w systemach IT

·        Obróbka danych do wymaganego formatu

·        Aktualizacja danych w systemach IT

·        Bieżąca współpraca z innymi członkami Zespołu

·        Dbanie o przestrzeganie i aktualność procedur dotyczących zarządzania danymi podstawowymi

·        Odpowiedzialność za poprawność danych

·        Dbanie o ciągłą wymianę doświadczeń z innymi członkami zespołu

·        Współpraca z innymi działami firmy w zakresie działalności Zespołu wsparcia

·    Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego

Profil  wymagań / kompetencje / kwalifikacje

·        znajomość systemu metrycznego

·        umiejętność operowania na różnych jednostkach miary i rozumienie zależności między nimi

·        znajomość MS Excel – poziom podstawowy

·        cierpliwość, dokładność, precyzja

·        wysoki poziom kompetencji interpersonalnych

·        umiejętność pracy pod presją czasu

·        umiejętność rozwiązywania problemów

·        dobra znajomość środowiska MS Office

·       umiejętności negocjacyjne i analityczne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Zabrze
ID: 915277082