2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Środa Śląska
Alicja Szuniewicz
Dodane 24 maja 2024

Technik utrzymania ruchu | od zaraz | nowe stanowiska

Wynagrodzenie

5 500 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Mamy świetną pracę dla fachowców od elektryki

  • świetne wynagrodzenie w zależności od stażu pracy
  • stabilne warunki pracy

lokalizacja: okolice Środy Śląskiej

oferujemy

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednie w firmie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5500 - 7500 zł brutto na start - uzależnione od Twojego doświadczenia
  • premię do 800 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy
  • bogaty pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku i wiele innych
  • dofinansowanie do posiłków
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

zadania

  • przeglądy oraz naprawa maszyn w zakresie elektryki i mechaniki
  • obsługa systemu SAP

oczekujemy

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz doświadczenia w pracy technicznej
  • kierunkowego wykształcenia
  • gotowości do pracy 3-zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 917363297