2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 21 maja 2024

Asystent ds. Promocji

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

  • Wprowadzanie cen promocyjnych w systemie SAP,

  • Wprowadzanie dokumentów korekty marży na podstawie porozumień promocyjnych z dostawcami w systemie SAP,

  • Kontrola uzgodnień promocyjnych oraz wsparcie w koordynacji procesu promocyjnego,

  • Generowanie formularzy zamówień dla sklepów oraz przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne,

  • Współpraca z działami wewnątrz firmy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

  • Masz doświadczenie w pracy związanej z operowaniem na danych,

  • Znasz Ms Excel (wyszukaj pionowo, filtrowanie),

  • Jesteś samodzielny-/a w działaniu, szukasz rozwiązań i nie boisz się zadawać pytań,

  • Potrafisz pracować z zadaniami o cyklicznym i powtarzalnym charakterze, ze szczególnym naciskiem na terminowość i dokładność,

  • Potrafisz łączyć fakty oraz aktywnie poszukujesz rozwiązań w sytuacjach niejasnych,

  • Jesteś zaangażowany w rozwiązywanie problemów oraz zdeterminowany w dążeniu do celu,

  • Działasz sprawnie i potrafisz odnaleźć się w dynamicznym środowisku pracy.

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań,

  • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,

  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916667729