2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Podlaskie
  6. Zarządzanie projektami - Białystok
  7. Zarządzanie projektami - Piasta I
Dodane 04 kwietnia 2024

Asystent ds. realizacji projektów IT / Asystent ds. technicznych

Lokalizacja

Białystok, Piasta I

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy doświadczoną spółką teleinformatyczną, działającą na rynku lokalnym od ponad dwóch dekad. Grono naszych klientów stale się powiększa, dzięki czemu zapraszamy na pokład coraz więcej zdolnych osób, które chcą się rozwijać i przyczyniać się do rozwoju spółki Koba. W tej chwili poszukujemy:

Asystenta ds. realizacji projektów IT / Asystenta ds. technicznych

Główne obowiązki:

• wsparcie w nadzorze i koordynowaniu realizacji projektów IT w spółce,

• wsparcie zarządzania zakresem, harmonogramem, budżetem i ryzykiem projektu,

• wsparcie w nadzorze realizacji zadań w projekcie,

• wsparcie w ocenie zadań i planowaniu harmonogramów projektów,

• zapewnienie efektywnej alokacji zasobów,

• kontrolowanie i raportowanie postępów w projekcie,

• udział w określaniu ryzyka prowadzonych projektów,

• bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz zewnętrznymi podmiotami,

• wsparcie w prowadzeniu dokumentacji projektowej.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie Informatyki),

• doświadczenie we wsparciu realizacji projektów IT (doświadczenie w realizacji projektów w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem),

• wysoko rozwinięte umiejętności poruszania się w Internecie,

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

• prawo jazdy kat. B (mile widziane),

• umiejętność pracy zespołowej,

• doskonałe umiejętności organizacyjne,

• umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym,

• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji,

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

• dofinansowania obiadów,

• dofinansowania karty sportowej,

• zniżki na firmowe produkty i usługi,

• współpracę w atmosferze wzajemnej pomocy, z wysoką kulturą zarządzania.

Aktualne CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych) prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja(małpa)koba.pl

W temacie wiadomości koniecznie należy podać stanowisko: Asystent ds. realizacji projektów IT / Asystent ds. technicznych

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku na adres e-mail: rekrutacja(malpa)koba.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem Państwa danych osobowych jest Koba Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Mieszka I 4 lok 226.

Więcej informacji pod linkiem: www.static.koba.pl/uploads/2018/06/Rodo.pdf

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Piasta I
ID: 909529981