2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Białołęka
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent ds. Realizacji Zamówień

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jako firma LOGO jesteśmy producentem odzieży roboczej i ochronnej, na rynku działamy od 30 lat i w tym czasie staliśmy się rozpoznawalną, specjalistyczną marką. Wyróżnia nas produkcja wyłącznie na terenie Polski, stosowanie najwyższej klasy tkanin i dodatków, stała kontrola jakości potwierdzona branżowymi certyfikatami oraz wysoka jakość obsługi klienta. Postawa fair play, stabilizacja, bezpieczeństwo, zaangażowanie, dobra atmosfera i długoterminowy rozwój to wartości, które gwarantujemy naszym klientom, ale przede wszystkim naszym pracownikom.

Jeśli powyższe zasady są ważne również dla Ciebie i chciałbyś pracować w naszej firmie to zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Białołęka (ul. Modlińska)

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  • oferujemy zawsze pracę na pełen etat oraz umowę o pracę,

  • mamy przyjazne miejsce pracy ulokowane na warszawskiej Białołęce, charakteryzujące się zgranym zespołem oraz regularnymi godzinami pracy (pon – pt: 8:00-16:00),

  • jesteśmy firmą rodzinną, która działa na rynku od ponad 30 lat,

  • oferujemy stabilne zatrudnienie.

Jakiej osoby dokładnie szukamy?

  • dokładnej, umiejącej pracować z dużą ilością dokumentów,

  • solidnej, dotrzymującej zobowiązań,

  • lubiącej porządek,

  • znającej system ERP Comarch OPTIMA lub XL,

  • potrafiącej pracować w zespole.

Opis stanowiska

  • nadzór nad terminową realizacją zamówień,

  • prowadzenie zakupów wybranych towarów,

  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu ERP (Comarch Optima),

  • rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami,

  • sprawdzanie poprawności i kompletności danych,

  • współpraca z działem logistyki, działem sprzedaży oraz działem księgowości,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Ostateczna wysokość wynagrodzenia będzie zależała od doświadczenia kandydata.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysłanie zgłoszeń na adres rekrutacja[at]logo.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 740329095