2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Praga-Północ
LINK Sp. z o. o.
Dodane 03 maja 2024

Asystent ds. Spedycji

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

LINK jest wiodącą firmą transportowo-logistyczną znaną ze swojej wiedzy i niezawodności. Jesteśmy obecni na rynku od ponad trzech dekad, zatrudniamy ekspertów branży transportowej, aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości. Dołącz do nas i stań się częścią zespołu napędzającego innowacje i doskonałość w świecie transportu i logistyki.

OBOWIĄZKI:

  • kompleksowa obsługa klientów

  • dbanie o jakość obsługi i terminowość dostaw

  • monitorowanie rynku usług spedycyjnych w relacjach międzynarodowych

  • nadzór nad realizacją zleceń i dokumentami przewozowymi

  • raportowanie wyników pracy

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zdolność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość międzynarodowego rynku usług TSL

  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

ZAPEWNIAMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • pracę w zgranym i wspierającym się zespole

  • niezbędne narzędzia pracy (w tym laptop i telefon komórkowy)

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego

  • preferencyjna oferta grupowego ubezpieczenia na życie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 914600664