2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wałcz
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystent ds sprzedaży w dziale handlowym

Lokalizacja

Wałcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

P.P.H.U. „Graff”

Asystent ds. sprzedaży w dziale handlowym

Miejsce pracy: Wałcz woj. Zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

–    kompleksowa obsługa klientów :realizacja zamówień, przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzania do systemu (telefoniczny i mailowy kontakt z klientem),przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej do fakturowania, fakturowanie sprzedaży,  zbieranie i komplementowanie dokumentów wysyłkowych, obsługa sprzedaży wysyłkowej (obsługa reklamacji -zgłoszenia, monitoring, korekty), obsługa posprzedażowa,

–    obsługa sklepu internetowego,

–    udzielanie informacji dotyczących dostępności produktów, cen i terminów realizacji zamówień

–    współpraca z działem księgowości (faktury, dokumenty dostawy),

–    obsługa klientów,  dbanie o wysoki poziom obsługi klientów,

–    przygotowanie dokumentacji wysyłkowej do firm kurierskich,

–    współpraca z pracownikami magazynu w zakresie przyjmowania i wydawania towarów na magazyn.

Wymagania:

–    znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz obsługi komputera (pakiet MS Office, Subiekt GT- mile widziany),

–    wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,

–    mile widziane doświadczenie na podobnym  stanowisku lub w obszarze logistyki/zakupów/obsługi zamówień/księgowości/sprzedaży

Lokalizacja

Wałcz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz
ID: 911891338