2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Stanisławów Pierwszy
Dodane 18 kwietnia 2024

Asystent ds. technicznych

Lokalizacja

Stanisławów Pierwszy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bericap Polska Sp z o.o. producent zamknięć z tworzyw sztucznych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Stanisławów Pierwszy k/ Legionowa/ Nieporętu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego  (ukończone lub w trakcie, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, itp.) i podstawowej wiedzy w tym zakresie.

  • Znajomości programu AutoCAD 2D.

  • Zainteresowania zagadnieniami  związanymi z techniką w przemyśle.

  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Zadania:

  • Wsparcie zespołu technicznego w realizacji bieżących zadań.

  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji w zakresie działań operacyjnych działu technicznego.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji w obszarze wsparcia

    i doskonalenia procesów produkcyjnych.

  • Pakiet benefitów: bilety do kina, dofinansowane do zajęć sportowych.

Prosimy o zawarcie w CV następującej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).

Lokalizacja

Stanisławów Pierwszy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stanisławów Pierwszy
ID: 905655904