2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 21 maja 2024

Asystent ds. Zakupów z językiem angielskim

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżący kontakt z dostawcami zagranicznymi

  • Nadzorowanie procesu zamówień od złożenia zamówienia do jego realizacji

  • Wsparcie Product Managera w pracy operacyjnej

  • Aktualizacja bazy produktów - o niezbędne informacje na temat produktu i nowości

  • Wsparcie Działu Customer Service w procesach reklamacyjnych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min. B2 – warunek   konieczny

  • Wykształcenie wyższe

  • Sumienność i skrupulatność

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wsparcie Opiekuna we wdrożeniu do pracy (doświadczenie nie jest wymagane)

  • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet sportowy

  • 26 dni wolnych - niezależnie od stażu pracy

  • Atrakcyjne zniżki na meble z naszego sklepu

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina

  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i awansu

  • Codzienny kontakt z językiem obcym

  • Realny wpływ na rozwój danej kategorii produktowej

  • Pizza days, fruit days, spotkania integracyjne

Aby aplikować wyślij CV w języku polskim lub angielskim.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918461720