2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Łazarz
Rekrutacja Akrostal
Dodane 02 maja 2024

Asystent ds. zaopatrzenia technicznego z językiem angielskim

Lokalizacja

Poznań, Łazarz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Akrostal jest jednym z czołowych, europejskich dystrybutorów stali jakościowej. Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy.

Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków

  • prace administracyjno-biurowe.

  • kontrola dokumentacji

  • wprowadzanie danych do systemu

  • współpraca z działem handlowym

  • kontakt z dostawcami

  • negocjacje i reklamacje

  • zamawianie maszyn i przyrządów

Poszukiwane kompetencje

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dobra znajomość MS Office,

  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,

  • dobra organizacja pracy,

  • mile widziane zainteresowanie zagadnieniami technicznymi.

Oferujemy

  • umowę o pracę + system nagród,

  • możliwości rozwoju,

  • pracę od poniedziałku do piątku od 7:30 do 15:30,

  • codzienny darmowy catering,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do karty sportowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łazarz
ID: 912652067