2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Korytów A
Dodane Dzisiaj o 15:07

Asystent Dyspozytora Międzynarodowego

Wynagrodzenie

4 600 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Korytów A

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko Asystent Dyspozytora Międzynarodowego. Jesteśmy polską firmą transportową z międzynarodową wizją, strategią i polityką. Od ponad 30 lat prężnie działamy na rynku.

Zakres obowiązków:

·         Udzielanie wsparcia spedytorom w zakresie:

- organizacji transportu,

- kontaktu z kierowcami,

- planowania i optymalizowania ruchu pojazdów,

- obsługi zleceń transportowych,

- sporządzania i prowadzenia dokumentacji spedycyjnej i biurowej,

- bieżącej współpracy z innymi działami, klientami, partnerami i podwykonawcami

Nasze wymagania:

·         komunikatywna znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego (warunek konieczny),

·         mile widziana znajomość innego języka (rosyjski, niemiecki, francuski),

·         znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców,

·         umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania,

·         dobra organizacja czasu pracy,

·         szybkość w podejmowaniu decyzji,

·         umiejętność pracy pod presją czasu,

·         umiejętność wyznaczania priorytetów,

·         komunikatywność,

·         asertywność.

Oferujemy:

·         perspektywiczną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

·         pracę w godzinach 8:00 - 16.00 lub 10:00 - 18.00,

·         możliwość podniesienia własnych kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

·         szkolenie wprowadzające do pracy,

·         nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy,

·         brak dress code’u,

·         kawę i herbatę,

·         pracę w zgranym i doświadczonym zespole,

·         możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie,

·         możliwość objęcia opieką medyczną w Medicover.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Korytów A,

Mazowieckie

Mazowieckie, Korytów A
ID: 912984434