2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wrocław
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Stare Miasto
Dariusz
Dodane 06 maja 2024

Asystent działu finansów i administracji

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

LX Pantos Poland Sp. z o.o. to jeden z największych operatorów logistycznych na świecie wywodzący się z grupy LG. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientów w różnych branżach, takich jak elektronika i Hi-Tech, automotive, przemysł, budownictwo, dystrybucja, żywność, energia i moda.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego nowego  biura w centrum  Wrocławia poszukujemy osób na stanowisko

Zadania:

  • Prowadzenie rejestru oraz rozliczenie wydatków z kart płatniczych

  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz jej archiwizacja

  • Wprowadzanie danych do systemów operacyjnych

  • Współpraca z pracownikami działu i firmy w zakresie realizowanych zadań

  • Pomoc w przygotowaniu zestawień w programie MS Excel do celów wewnętrznych

  • pomoc w codziennych pracach administracyjnych

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Dobra obsługa komputera i pakietu MS Office – w szczególności MS Excel

  • Skrupulatność, sumienność i dokładność

  • Umiejętność współpracy zespołowej oraz systematyczności w wykonywanych zadaniach

  • Chęci rozwoju pod okiem i przy wsparciu doświadczonych kolegów z zespołu

Oferujemy:

  • umowę zlecenie (praca od pon. do pt. 4 godziny dziennie) lub innym systemie 24 godziny tygodniowo

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • pracę w międzynarodowym środowisku, udział w ciekawych projektach

  • przyjazną atmosferę

  • pracę w nowym biurze w centrum Wrocławia (plac Wolności)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 753344896