2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Maksymilianowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent Działu Graficznego

Lokalizacja

Maksymilianowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma MAXIM Ceramics Sp. z o.o. to wiodący producent upominków reklamowych o silnej i ugruntowanej pozycji rynkowej. Ceramiką oraz porcelaną zajmujemy się od ponad 25-ciu lat. Działamy z sukcesami na rynku B2B branży reklamowej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń znajdujących się dziale graficznym,

  • skład i przekazywanie zleceń do działów produkcyjnych,

  • przygotowywanie wizualizacji nadruku na siatkach oraz zdjęciach produktów,

  • dostosowywanie projektów do wymagań technicznych Maxim,

  • tworzenie prostych projektów graficznych,

  • wsparcie dla działu handlowego oraz klientów w zakresie możliwości zdobienia produktów Maxim.

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość programu Corel Draw

  • spostrzegawczość,

  • skrupulatność w działaniu,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • otwarta osobowość gotowa na naukę,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • znajomość programu Blender,

  • znajomość obsługi maszyn tnących i drukujących.

Oferujemy:

  • Przyjazna atmosfera

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku

  • Szeroki zakres szkoleń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dodatkowe benefity

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Lokalizacja

Maksymilianowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Maksymilianowo
ID: 901350147