2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Bałuty
Dział Rekrutacji
Dodane 01 maja 2024

Asystent Działu Handlowego

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sieć Dealerska marki Mercedes-Benz - Sobiesław Zasada Automotive - posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowaną sieć oddziałów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta. Salony i serwisy spełniają najwyższe standardy marki Mercedes-Benz.

Więcej ofert pracy znajdziesz na www.zasadaauto.pl/kariera/.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację.

Chętnie poznamy Cię osobiście!

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Wsparcie procesu sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

  • Planowanie i zarządzanie samochodami w salonie oraz prowadzenie ich ewidencji​

  • Dbanie o ekspozycje samochodów (stan techniczny i czystość pojazdów) w salonie oraz na parkingu

  • Przygotowywanie samochodów do wydania

  • Transporty samochodów pomiędzy oddziałami​​​

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

Wymagania:

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Karta MultiSport

  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV poprzez APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 19. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 910861711