2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Mińsk Mazowiecki
Dodane 12 kwietnia 2024

Asystent Działu Handlowego w Firmie Meblowej

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Firma:

Jesteśmy producentem mebli na specjalne zamówienie zajmującym się wyposażeniem przestrzeni biurowych. Nasze produkty są wysokiej jakości i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego asystenta działu handlowego, który dołączy do naszego zespołu.

Obowiązki:

Obsługa klientów poprzez bieżącą obsługę, tworzenie ofert, udzielanie informacji, przyjmowanie zamówień oraz rozwiązywanie problemów przy dostawach.

Procesowanie zamówień wewnątrz firmy.

Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji produktów i usług klientom oraz monitorowanie postępów sprzedaży.

Koordynacja zamówień u dostawców, monitorowanie terminów dostaw oraz negocjowanie warunków umów handlowych.

Obsługa reklamacji klientów, koordynacja procesu reklamacji oraz współpraca z działem obsługi klienta w celu zapewnienia satysfakcji klientów.

Oczekiwania:

Doświadczenie w branży mebli lub pokrewnej branży.

Znajomość procesu sprzedaży oraz umiejętność skutecznego zarządzania klientami.

Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.

Organizacja i samodzielność w działaniu.

Pasja do projektowania i aranżacji wnętrz.

Prawo jazdy kat. B.

Siedziba firmy: Mińsk Mazowiecki

Oferujemy:

Szkolenia i rozwój zawodowy.

Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągnięte cele sprzedażowe.

Elastyczne godziny pracy lub praca zdalna.

Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i wspólnie rozwijać naszą firmę, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 911192974