2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Zabrze
Dodane 07 kwietnia 2024

Asystent Działu Księgowości

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisku Asystenta Działu Księgowości.

Zadania:

·       świadczenie pomocy administracyjnej

·       wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy

·       pomoc w formalno – rachunkowej kontroli dokumentów księgowych

·       wprowadzanie danych do systemu księgowego

·       sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel

Nasze oczekiwania:

·       wykształcenie kierunkowe policealne lub wyższe (finanse, rachunkowość),

·       2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·       znajomość systemów księgowych,

·       mile widziana znajomość oprogramowania ERP OPTIMA

·       dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel

·       odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków,

·       samodzielność, uczciwość, komunikatywność, dobra organizacja pracy oraz pozytywne nastawienie

·       zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

·       mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·       posiadanie stopnia niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem (jedna z naszych spółek prowadzi działalność w formie NGO)

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku zatrudnienia.

·       cele rozwojowe, wsparcie kolegów i przełożonych.

·       stałą możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Miejsce pracy: Zabrze (centrum)

 Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV, można skorzystać z naszej strony internetowej: solid-partner.pl

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Przesyłając CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solid Partner Księgowość Sp. z o.o. z siedzibą, ul. Walerego Sławka 30/23, 40-833 Katowice danych osobowych udostępnionych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Solid Partner Księgowość Sp. z o.o. zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania udostępnionych danych osobowych oraz moje uprawnienia.”

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 666910625