2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Przasnysz
Małgorzata
Dodane 24 kwietnia 2024

Inżynier budownictwa (Koordynator budów)

Lokalizacja

Przasnysz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli posiadasz kierunkowe wykształcenie i chcesz rozpocząć karierę w obszarze zarządzania inwestycjami budowlanymi w branży deweloperskiej aplikuj na nasze ogłoszenie, na nowoutworzone stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • kontrola przepływu dokumentów i informacji z budów

  • wyszukiwanie i nawiązywanie współpracy z dostawcami materiałów budowlanych

  • przygotowywanie zamówień materiałów budowlanych

  • przygotowywanie kosztorysów

  • koordynacja zakupów materiałów budowlanych (zebranie ofert / porównanie)

  • prowadzenie ewidencji dokumentów (raporty BHP / dokumentacja kosztorysowa)

  • prace związane z przygotowaniem dokumentacji przetargowej

  • archiwizacja dokumentacji działowej

  • organizacja oraz udział w spotkaniach koordynacyjnych działu.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z budownictwem lub architekturą

  • dobra znajomość MS Office, NormaPro, AutoCad

  • umiejętność pracy w narzędziach pracy grupowej on line: (Teams / SharePoint / Planner)

  • umiejętność kosztorysowania

  • znajomość procedur przetargów publicznych

  • znajomość procesu realizacji inwestycji budowlanych oraz przepisów prawa budowlanego

  • umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej i administracyjnej związanej z inwestycjami

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność

  • sumienność

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • Premie zależne od osiąganych wyników

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wysokie standardy pracy

  • Pracę w regularnych godzinach

  • Komplet narzędzi do pracy: telefon i laptop

  • Rabaty na zakup mieszkań Novdom

  • Atrakcyjne zniżki na rowery Kross

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Przasnysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przasnysz
ID: 905671427