2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Myślenice
Dodane 08 maja 2024

Asystent Działu Serwisu

Lokalizacja

Myślenice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dealer samochodów nowych Cupra, Seat, Kia – firma Dynamica poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent Działu Serwisu

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa opieka nad Klientami serwisu mechanicznego,

  • Terminowe i zgodne ze standardem producenta rozliczenia zleceń serwisowych,

  • Dbałość o zadowolenie Klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta,

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji zlecenia w zgodzie z obowiązującymi procedurami firmy,

  • Aktywny udział w procesach planowania i organizowania obsługi/napraw pojazdów,

  • Uczestnictwo w procesach obsługi klienta w oparciu o standardy producenta samochodów,

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. średnie,

  • Prawo jazdy Kat. B.

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Komunikatywność,

  • Dobra znajomość obsługi programów komputerowych,

  • Wysoka kultura osobista.

  • Sumienność, odpowiedzialność, rzetelność.

  • Otwarte usposobienie i aktywna pro-klienckiej postawa w działaniu - to Ciebie Klienci zobaczą po wejściu do naszego salonu jako pierwszą osobę

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji - żyjemy, pracujemy, działamy w grupie

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowej lokalizacji,

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę/umowa zlecenie

  • Dobrą atmosferę w zespole,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • Pomoc i wsparcie przełożonych w dążeniu do realizacji celu,

  • Dostęp do wiedzy, poprzez rozbudowany system szkoleń,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów w tym karty Multisport i ubezpieczenie grupowe, program opieki medycznej.

Lokalizacja

Myślenice,

Małopolskie

Małopolskie, Myślenice
ID: 730790452