2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wilanów
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent działu serwisu

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma koncentrująca się na projektowaniu, wykonawstwie i serwisie instalacji grzewczo-chłodzących opartych na pompach ciepła i kolektorach słonecznych oraz instalacjach fotowoltaicznych poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie zleceń serwisowych do systemu

  • zamykanie otwartych zleceń w systemie

  • archiwizacja protokołów z wykonanych wizyt

  • wsparcie gmin w zakresie obsługi serwisowej

  • stały kontakt z przedstawicielami gmin

  • koordynacja i kontrola realizacji powierzonych zleceń serwisowych

  • bieżąca obsługa systemu w zakresie prowadzonych zleceń

  • przygotowanie wycen napraw pozagwarancyjnych

  • stały kontakt z serwisem terenowym, ustalanie terminów napraw serwisowych

  • wsparcie techniczne użytkowników instalacji

  • wsparcie administracyjne działu serwisu

  • monitoring obiegu materiałów serwisowych

  • raportowanie w zakresie zleceń i usług serwisowych

Oczekujemy:

  • mile widziana znajomość zagadnień z branży instalacji fotowoltaicznych, grzewczych i pokrewnych

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość programu Microsoft Dynamics NAV

  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji

  • wysokiej kultury osobistej

  • dynamizmu i zaangażowania w działaniu

  • samodzielności

  • asertywności

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • pracę w miłym zespole

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • praca w siedzibie firmy przy ul. Ponczowej 14A w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 913886535