2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wadowice
Maspex
Dodane Dzisiaj o 16:31

Asystent działu zakupów

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w zakresie zbierania i utrzymywania dokumentacji jakościowej, handlowej,
  • sporządzanie niezbędnych sprawozdań, analiz i innych informacji z zakresu zaopatrzenia,
  • wsparcie w zakresie projektów NPD / R&D, oraz projektów zmian graficznych,
  • składanie zamówień i monitorowanie ich terminowej realizacji,
  • współpraca i wsparcie kluczowych klientów wewnętrznych w realizacji procesów zakupu,
  • wspieranie pracowników w codziennych zadaniach/projektach,
  • prowadzenie postępowań zakupowych,
  • poszukiwanie, kwalifikacja i wybór dostawców materiałów reklamowych (POS),
  • obsługa reklamacji, rozliczanie i weryfikacja zawieranych umów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2,
  • wysokie kompetencje w zakresie komunikacji oraz pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy z MS Excel oraz MS PowerPoint,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej.

To oferujemy:

  • wsparcie całego zespołu w początkowym etapie zatrudnienia,
  • pracę w zespole z osobami będącymi ekspertami w swoich dziedzinach,
  • niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • pracę w centrali stabilnej, renomowanej firmy,
  • możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań,
  • dodatkowe benefity: pakiet prywatnej opieki medycznej LuxMed, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie do obiadów, zajęcia z języka angielskiego itp.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Wadowice
ID: 911308494