2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Dąbrówka
Dodane 04 kwietnia 2024

Asystent elektryka

Lokalizacja

Dąbrówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nie musisz mieć dużego doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy – najważniejsza jest chęć do pracy i nauki.

Twój zakres obowiązków

·       pomoc przy wykonywaniu okablowania instalacji elektrycznych

·       pomoc przy wykonywaniu okablowania instalacji towarzyszących

·       osadzanie puszek

·       montaż osprzętu elektrycznego

·       montaż opraw oświetleniowych

Nasze wymagania

·       chęć nauki i rozwoju

·       prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

·       dyspozycyjność -  wyjazdy służbowe  – praca na terenie całego kraju

To oferujemy

·       atrakcyjne warunki wynagrodzenia

·       premie uzależnione od wyników pracy

·       pakiet szkoleń zawodowych

·       podnoszenie poziomu kwalifikacji

·       możliwość obcowania z najnowszymi technologiami, w najciekawszych realizacjach w kraju i zagranicą

·       normowany czas prac

·       paczki świąteczne

·       pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę

·       pełne wsparcie zespołu podczas okresu wdrożeniowego

O nas

HOMErgy jest liderem na polskim rynku automatyki domów inteligentnych. Jako pierwsi i jedyni w Polsce zyskaliśmy miano Partnera Platinum austriackiej firmy Loxone. Z powodzeniem zrealizowaliśmy już kilkaset ambitnych projektów, zarówno w Polsce, jak i całej Europie, m.in. we Włoszech czy w Niemczech. Nasz zespół składa się z doświadczonych instalatorów automatyki, elektryków, programistów, projektanta instalacji elektrycznych, managerów projektów czy koordynatora projektów.

Lokalizacja

Dąbrówka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dąbrówka
ID: 909458913