2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Bronowice
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent Fotografa

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Miejsce pracy: Kraków ul. Sosnowiecka 75

Zakres obowiązków:

·        retuszowanie wykonanych zdjęć produktowych zgodnie ze standardami marki

·        katalogowanie i archiwizacja zdjęć według określonego schematu

·        wsparcie działu foto w bieżących pracach

Wymagania:

·        zmysł estetyczny i zapał do pracy

·        znajomości programów Adobe niezbędnych do post produkcji zdjęć, w szczególności Photoshop

·        umiejętności obsługi programu Excel

·        dokładności w wykonywanej pracy

·        bardzo dobrej organizacji pracy

·        komunikatywności

To oferujemy

·        Możliwość dołączenia do prywatnej opieki LUXMED, karty sportowej MEDICOVER SPORT, dodatkowego ubezpieczenia PZU – na preferencyjnych warunkach

·        kartę rabatową na zakupy w sklepach stacjonarnych Homla

·        pracę w pełnym wymiarze etatu

·        możliwość rozpoczynania pracy między godziną 7:00 a 8:00

·        krótsze godziny pracy w piątki – pracujemy tylko 6 godzin

·        niezbędne narzędzia pracy, które pozwolą Ci na swobodne działanie

·        miejsca parkingowe przeznaczone dla pracowników oraz biuro znajdujące się poza strefą płatnego parkowania

·        wspólne celebrowanie pracowniczych uroczystości – ciasto w pracy to prawie codzienność

·        dostęp do kuchni zaopatrzonej między innymi w aromatyczną kawę i pyszną herbatę

O firmie

Spółka N2H to prężnie rozwijająca się firma działająca na rynku europejskim. N2H jest właścicielem marki Homla, która zajmuje się sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz na rynku detalicznym  oraz e-commerce. Obecnie pod szyldem Homla funkcjonuje ponad 70 salonów w galeriach handlowych na terenie całego kraju oraz sklep internetowy www.homla.com.pl. Produkty w ofercie marek N2H tworzone są z myślą  o pięknie i funkcjonalności przez zgrany zespół dla którego wszystko jest możliwe. Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych osób z głową pełną pomysłów, które razem z nami będą rozwijały marki firmy i podbijały serca konsumentów.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę„Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

 Informujemy, że Administratorem Danych Osobowych kandydatów do pracy ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest N2H Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, adres do korespondencji: ul. Sosnowiecka 75, 31-345 Kraków.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym mogą być przetwarzane także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeśli roszczenia te związane będą z prowadzoną przez nas rekrutacją.

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie:

- art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda osoby, której dane dotyczą),

- art. 6 ust. 1 lit. c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych w związku z art. 221 ust. 1 Kodeksu pracy (wypełnienie obowiązku prawnego).

Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa np. Pani/Pana wizerunek. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa np. Pani/Pana imię i nazwisko, wykształcenie, przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. W przypadku przetwarzania danych osobowych w związku z ustaleniem, dochodzeniem lub obroną przed roszczeniami, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie prawnie uzasadniony interes administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Pani/Pana dane osobowe będą udostępnione dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, sprzeciwu oraz przenoszenia danych.

W przypadku przetwarzania danych osobowych w oparciu o wyrażoną zgodę, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie tej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana prawa mogą być realizowane poprzez wysłanie wiadomości elektronicznej na adres: hr(małpa)n2h.com.pl.

W przypadku uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, ma Pani/Pan prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).

Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy i innych przepisach prawa jest warunkiem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym, a brak danych może skutkować niewzięciem pod uwagę aplikacji rekrutacyjnej.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 (dwunastu) miesięcy od daty publikacji ogłoszenia.

Ponadto Pani/Pana dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres od daty wymagalności roszczenia do jego przedawnienia.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 912111515