2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane 25 kwietnia 2024

ASYSTENT handlowo-techniczny

Wynagrodzenie

5 200 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: Nie

ASYSTENT handlowo-techniczny w KOPRA Sp. z o.o. - firma z ponad 30-letnią tradycją,

znakomita oferta dla osób z Karłowic, Różanki, Kowal i Sołtysowic.

Zakres obowiązków:

• doradztwo techniczne oraz zapewnienie kontrahentom kompleksowej obsługi serwisowej;

• aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż systemów MASTER KEY (mechanicznych i elektronicznych) w sektorze B2B;

• przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków umów;

• projektowanie, obliczanie oraz wsparcie przy składaniu i montażu systemów kontroli dostępu do pomieszczeń;

• stałe analizowanie rynku i identyfikowanie szans rozwojowych.

Wymagania:

• wykształcenie średnie, preferowane techniczne elektroniczne;

• znajomość technik sprzedażowych;

• prawo jazdy kat. B;

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera;

• swoboda w nawiązywaniu kontaktów;

• tylko osoby z Wrocławia (firma mieści się na Karłowicach w pobliżu wieży ciśnień);

• nie patrzymy na wiek, ważne są chęci do pracy.

Oferujemy:

• PRZEDE WSZYSTKIM STABILNĄ PRACĘ NA WIELE LAT W MIŁYM I ZGRANYM ZESPOLE (firma założona w 1989 r.);

• umowę o pracę;

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powyższym stanowisku:

• cykl wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń z zakresu systemów MASTER KEY oraz technik sprzedażowych;

• pracę w siedzibie firmy oraz na terenie województwa dolnośląskiego.

KOPRA Sp. z o.o. - ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi.

adres firmy:

ul. Przesmyckiego 19

51-151 Wrocław

tel. 71-333-87-90

OFERTY PROSIMY ZGŁASZAĆ DROGĄ ELEKTRONICZNA na adres: t.bihl[at]kopra.pl lub osobiście w biurze: ul. Przesmyckiego 19 we Wrocławiu (Karłowice w pobliżu wieży ciśnień).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 738812735