2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Podgórze
Grupa PGD
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent Handlowy Hyunadi Korea Motors

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, DS, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, MG, Mitsubishi, Nissan, Renault, Dacia, Cupra, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Jesteśmy częścią Holding1.

Lokalizacja: al. Powstańców Śląskich 22, Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów salonu Hyundai Korea Motors

  • Aktywne wsparcie handlowców w zakresie pracy w systemie CRM

  • Obsługa kontaktów telefonicznych i korespondencji mailowej

  • Uczestnictwo w akcjach promocyjnych salonu

  • Udział w badaniu satysfakcji Klientów po zakupie pojazdu (follow up)

  • Administracja dokumentów sprzedaży

  • Logistyka i koordynowanie procesu wydań samochodów

  • Dbałość o stan oraz jakość ekspozycji samochodów demonstracyjnych

Nasze wymagania

  • Pro kliencka postawa i wysoka kultura osobista

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie dobrych relacji interpersonalnych

  • Pasja związana z motoryzacją lub chęć poszerzenia swojej wiedzy w tym obszarze

  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Atutem będzie Twoje doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz systemu premiowego

  • Szkolenia importerskie podnoszące kompetencje

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport

  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 903079765