2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Pomorskie
  5. Inżynieria - Gdańsk
  6. Inżynieria - Wrzeszcz
Electronic Control Systems S.A.
Dodane 03 maja 2024

Asystent Inżyniera ds Budów

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w koordynacji i nadzorze nad wykonaniem prac budowlanych (zamawianie materiałów / kontrola zwrotów/rozliczanie podwykonawców)

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej

  • Uczestnictwo w odbiorach budowlanych

  • Przygotowanie danych do dokumentacji powykonawczej dla zrealizowanych zadań

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (preferowane Budownictwo, Elektryczny, Telekomunikacja)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do podróży służbowych (kilkugodzinne wyjazdy poza miasto świadczenia pracy)

  • Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę przy projektach dla największych krajowych i zagranicznych operatorów telekomunikacyjnych

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Partnerskie relacje w pracy zespołowej oraz wsparcie doświadczonej kadry

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Multisport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 911247169