2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Ursus
Dodane 14 kwietnia 2024

Asystent/-ka administracyjna do Działu Floty

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko: Asystentka administracyjna do Działu Floty

CarFree to wypożyczalnia samochodów posiadająca nowoczesną flotę samochodową w Polsce. Do najważniejszych swoich atutów zaliczamy: flotę atrakcyjnych cenowo i modelowo samochodów, dostępność na wszystkich lotniskach w Polsce, gotowość do dostaw pod wskazany adres w całej Polsce  oraz zgrany zespół ludzi. Każdy z nas codziennie wykonując swoje obowiązki wywiera pozytywny wpływ na firmę i całe otoczenie. Rozwijamy się, pomagamy innym i jesteśmy motywacją do zmian na lepsze Dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja zdjęciowa stanu floty

  • Obsługa skrzynki mailowej

  • Wsparcie administracyjne

  • Bieżące prace biurowe

Wymagania:

  • Status studenta

  • Zainteresowanie motoryzacją

  • Dokładność

  • Dyspozycyjność

  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku i niektóre soboty

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 910260201