2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent/ka biura

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma FiberyaPrint.com poszukuje pracownika na stanowisko: asystent/ka biura.

Zajmujemy się dystrybucją odzieży poprzez nasze sklepy internetowe tj. Fruty.pl, CzystaBawelna.pl czy Koszulki.pl oraz popularne platformy sprzedażowe.

Zakres obowiązków:

  • Prace administracyjno-biurowe

  • przygotowywanie dokumentów dla księgowości i potrzebnych zestawień

  • wystawianie faktur

  • ewidencja faktur zewnętrznych i nadzór nad nimi

  • wprowadzanie danych do systemu Comarch Optima

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami

  • bieżące wspieranie działalności innych działów firmy

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • znajomość pakietu MS Office (mile widziane Comarch Optima)

  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • dokładność, odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę w systemie jednozmianowym od pon. do pt. w godzinach 9-17

  • stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o odpowiedź na ofertę załączając CV

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 913915362