2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Białostoczek
Aleksandra
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent/ka biura

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HYMON to wiodąca polska firma specjalizującą się w systemach fotowoltaicznych oraz pompach ciepła. Nasza historia rozpoczęła się w 2011 roku, i od tego czasu skupiamy się na opracowywaniu najwydajniejszych, oszczędnych i ekologicznych rozwiązań dla naszych klientów.

Rekrutujemy na stanowisko: Asystent/ka biura

Zakres obowiązków:

•            Zapewnienie właściwego i terminowego obiegu dokumentów

•            Wsparcie biura w codziennych działaniach administracyjnych

•            Kompleksowa obsługa klientów

•            Wgrywanie dokumentów przychodzących i wychodzących z załączeniem dokumentów do systemu oraz wysłanie skanów do osób odpowiedzialnych.

•            Archiwizacja dokumentów zgodnie z ustalonym porządkiem i dbałością o ich bezpieczeństwo i poufność.

•            Utrzymywanie kontaktu telefonicznego z Klientami

Nasze wymagania:

•            Samodzielność i terminowość powierzonych zadań

•            Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej

•            Dobra organizacja własnej pracy i wielozadaniowość

•            Doskonała znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

•            Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

•            Stabilne warunki pracy

•            Możliwość premii

•            Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy

•            Możliwość rozwoju zawodowego

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 909059836