2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Michałowice
PIOTR
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent/ka do Działu Sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Michałowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy Asystenta/ki do Działu Sprzedaży, stacjonarnie, w biurze firmy cateringowej.

Główne obowiązki:

  • bieżące wsparcie działu sprzedaży

  • wprowadzanie zamówień

  • współpraca z klientami

  • przekazywanie zleceń do kuchni

Co oferujemy?

  • terminowe wypłaty

  • codzienny dwudaniowy obiad

  • rozwój pod okiem doświadczonych i życzliwych pracowników

  • pracę w zgranym zespole, w firmie z 20-letnim doświadczeniem

  • możliwość próbowania nowych dań i deserów wprowadzanych do oferty

Oczekujemy:

ü  wykształcenie min. średnie

ü  biegłości w obsłudze komputera, w tym Microsoft Office

ü  wysokiej kultury osobistej

Czy masz te cechy ?

  • lubisz przejmować inicjatywę i szukać rozwiązań

  • jesteś dokładny/-a i odpowiedzialny/-a, można na Tobie polegać

  • jesteś samodzielny/-a i potrafisz priorytetyzować i planować zadania

  • komunikatywność – w razie problemów w realizacji zadania, zawczasu sygnalizujesz, że potrzebujesz wsparcia

Mile widziane:

  • komunikatywna znajomość angielskiego

  • poczucie humoru

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy J Zależy nam tylko na Twoim zaangażowaniu i pro-aktywnej postawie.

Lokalizacja

Michałowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Michałowice
ID: 908890711