2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kalisz
Dodane 04 kwietnia 2024

Asystent/ka ds. dokumentacji

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KRAUS FOLIE, lider w branży produkcji folii, poszukuje kandydata na stanowisko: ASYSTENT/KA DS. DOKUMENTACJI

Opis stanowiska:

·         Weryfikacja dokumentacji dostarczonych materiałów,

·         Dodawanie dokumentów do bazy danych, oraz późniejsze nimi zarządzanie,

·         Nadzór nad aktualnością i poprawnością danych,

·         Czynny udział w procesie obiegu dokumentów, współpraca z innymi działami firmy,

·         Archiwizowanie dokumentów w ewidencji cyfrowej, oraz zapewnienie ich odpowiedniego przechowywania,

·         Kontakt z Klientami firmy, odpowiadanie na zapytania o dokumentację,

·         Tworzenie szablonów dokumentów wychodzących,

Oczekujemy:

·         Wykształcenia minimum średniego,

·         Dobrej znajomości pakietu MS Office,

·         Znajomości języka angielskiego,

·         Wysokiego poziomu samoorganizacji,

·         Zdolności pracy w zespole i pod presją czasu

·         Umiejętności pracy w zespole,

Proponujemy:

·         prace w firmie nastawionej na ciągły rozwój, wykorzystującej najnowsze technologie,

·         prace w trybie jednozmianowym, na pełny etat,

·         ciągle doskonalenie umiejętności poprzez uczestnictwo w programie szkoleń, wewnętrznych i zewnętrznych

·         atrakcyjne wynagrodzenie, rosnące proporcjonalne do rozwoju zawodowego,

·         dofinansowanie do kart MULTISPORT, pakietów medycznych

·         możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,

·         imprezy i premie okolicznościowe ,

·         paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci,

·         sportowe czwartki,

·         pizza Day w każdą środę,

·         polecaj pracownika oraz szereg innych benefitów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji CV z dopiskiem Asystent ds. dokumentacji na adres e-mail praca(małpa)krausfolie.pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy w Kaliszu ul. Wojciecha z Brudzewa 44.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kraus Folie Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, ul. Wojciecha z Brudzewa 44 zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 909408095