2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Luboń
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent/ka ds. sprzedaży

Lokalizacja

Luboń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla środowiska Ekon” zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na stanowisku ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY w salonie odzieżowym.

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności (stopień znaczny lub umiarkowany) -warunek konieczny

- otwartość, komunikatywność

- kultura osobista

- gotowość do pracy zmianowej (bez godzin nocnych)

Zakres obowiązków:

- układanie towaru

- pomoc przy przyjmowaniu dostaw (dźwiganie do 10 kg)

- prawidłowe rozłożenie przyjętego asortymentu

- pomoc w aranżacji witryn

- prace porządkowe

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w warunkach chronionych oraz bogaty pakiet socjalny

- refundacja leków, wizyt lekarskich, pobytów w sanatoriach i turnusach rehabilitacyjnych

- dofinansowanie wczasów pracowników oraz kolonii dla dzieci

- opiekę Koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych Rodo: adres w linku poniżej . Rejestratorem danych jest Aba-Srvice sp. z o.o.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 910584663