2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent/-ka Dyrektora Oddziału w Katowicach

Lokalizacja

Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

METRONA POLSKA Pomiary i Rozliczenia sp. z o.o należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie ewidencji i rozliczania kosztów ciepła oraz wody.

Metrona Polska zdobyła pozycję wiodącego przedsiębiorstwa pod względem technologicznym poprzez stosowanie innowacyjnych technologii rejestracji i odczytu danych pomiarowych.

Aktualnie poszukujemy do Oddziału w Katowicach:

ASYSTENT/-KA DYREKTORA ODDZIAŁU

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie Dyrektora w nadzorze nad prawidłowym funkcjonowaniem Oddziału,

  • nadzór nad przepływem korespondencji i dokumentacji biurowej,

  • prowadzenie i śledzenie terminarza spotkań,

  • przygotowywanie ogłoszeń o montażach i odczytach urządzeń pomiarowych,

  • kontakt z administratorami osiedli i lokatorami w zakresie zgłoszeń reklamacyjnych, dodatkowych terminów montażu i odczytów,

  • obróbka dokumentów montażowo-odczytowych, dokumentacji fotograficznej, uzupełnianie bazy danych,

  • kontrola terminowości i kompletności dokumentacji montażowej i odczytowej,

  • rozliczanie administracyjne grup montażowo-odczytowych (przygotowywanie zestawień, umów o świadczenie usług, rachunków).

Nasze wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie Windows i MS Office (Word, Excel, Outlook),

  • komunikatywność,

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy,

  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie ortopedyczne

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w godzinach 08.00 - 16.00

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
ID: 909472570