2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Wola
Dodane 01 maja 2024

Asystent/ka działu handlowego

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Glosel jest właścicielem takich marek jak TaniaKsiazka.pl i Bee.pl.  To duże drzewo e-commerce, które wyrosło z małej, rodzinnej firmy. Pamiętamy o tych korzeniach i je pielęgnujemy. Dlatego wspólnie tworzymy zespół, w którym każdy jest ważny. Zbudowaliśmy przestrzeń możliwości, inspiracji i wyzwań. W niej wspólnie rozwijamy nasze marki i siebie nawzajem. Wraz z każdym sukcesem przychodzi wiedza,  doświadczenie i apetyt na więcej, dlatego ciągle sięgamy wyżej. Działamy dynamicznie i wspólnie mamy wpływ na rozwój firmy. Glosel znaczy WSPÓLNIE. Glosel znaczy ZESPÓŁ.

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Category Managerem przy tworzeniu atrakcyjnej oferty produktowej w wybranych kategoriach,
  • realizacja akcji promocyjnych według wytycznych Category Managera,
  • współpraca z działem marketingu przy koordynacji promocji,
  • udział w wyszukiwaniu asortymentu, tworzeniu oraz obsłudze baz danych dostawców i produktów,
  • wsparcie w tworzeniu kalendarza promocji oraz zbieraniu planów marketingowych od dostawców,
  • wsparcie w przygotowywaniu zamówień oraz warunków handlowych z partnerami i dostawcami,
  • koordynacja i rozliczenie akcji promocyjnych oraz warunków handlowych z partnerami i dostawcami,
  • współpraca z działem księgowości w celu terminowego zlecania faktur,
  • ewidencja umów handlowych i faktur marketingowych,
  • współpraca z logistyką w zakresie bieżącej kontroli stanów zapasów magazynowych.

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z partnerami i dostawcami
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w praktyce,
  • otwartość na pozyskiwanie wiedzy i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia (B2B, umowa zlecenie),
  • szkolenie wdrażające oraz opiekę merytoryczną doświadczonych pracowników,
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych,
  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego, zniżki na cały asortyment!

Klikając „Aplikuj" potwierdzasz, że Twoje dane są prawdziwe, aktualne oraz, że chcesz wziąć udział w rekrutacji. W przypadkach, kiedy podstawą prawną przetwarzania Twoich danych przez Pracodawcę w obecnym procesie rekrutacji jest zgoda*, klikając „Aplikuj" potwierdzasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Glosel Sp. o.o. Sp. k z siedzibą w Białymstoku, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności wizerunku na potrzeby bieżącego procesu rekrutacji. Twoja zgoda może być cofnięta w każdym czasie. *UWAGA: Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby obecnego procesu rekrutacji jest niezbędna Pracodawcy w przypadkach, kiedy: a) oferowana jest umowa o pracę, a w celach rekrutacyjnych podajesz w CV lub dokumentach aplikacyjnych inne dane, niż takie, które Pracodawca może przetwarzać w oparciu o Kodeks pracy, czyli inne, niż: imię̨ (imiona) i nazwisko, datę̨ urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Ciebie oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku. Dane, które są podane w Kodeksie pracy Pracodawca może przetwarzać na podstawie przepisów Kodeksu pracy, natomiast inne – na podstawie Twojej zgody; albo b) oferowana jest umowa inna niż umowa o pracę (np. umowa zlecenie), w związku z czym nie stosuje się Kodeksu pracy, a podstawą prawną przetwarzania przez Pracodawcę danych, które podajesz w CV lub dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji, jest zgoda.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 914187243