2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Płock
Dodane 13 maja 2024

Młodszy Specjalista Działu Marketingu i Sprzedaży

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Precizo Sp. z o.o.  jest uznanym producentem detali precyzyjnych najwyższej jakości. Firma zatrudnia ponad 350 wykwalifikowanych fachowców. Specjalizuje się w dostarczaniu części i podzespołów na pierwszy montaż dla przemysłu rolniczego, maszynowego i budowlanego.

Precizo Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Płock

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

·       wsparcie Key Account Managerów w bieżącej działalności,

·       udział w procesie ofertowania i wdrożenia – komunikacja z Klientem,

·       pomoc w tworzeniu i realizowaniu planów sprzedaży dla Klientów,

·       przeprowadzanie badania rynku nt. pozycji Klienta w danym segmencie oraz perspektywach rozwoju lub problemach ekonomicznych,

·       monitorowanie zadowolenia Klienta z obecnego poziomu obsługi,

·       pomoc w przygotowywaniu i prezentacji oferty handlowej pod potrzeby i profil Klienta,

·       wsparcie rozwijania pakietu produktów u obecnych Klientów,

·       prezentacja organizacji zgodnie ze strategią krótko- i długoterminową,

·       udział w procesie pozyskania dokumentacji nowych produktów celem wykonania oferty cenowej.

Nasze wymagania:

·       biegła znajomość j. angielskiego (warunek konieczny),

·       wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

·       otwartość, zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej,

·       rozwinięte umiejętności analityczne,

·       znajomość programu MS Excel,

·       doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

·       pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

·       możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,

·       pracę w dynamicznym i otwartym zespole,

·       szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe oraz zajęcia językowe.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 918016731